100 Cap SeniuS Reborn / 100 Cap / Only Ch / 25.10.2024 Grand Opening / Battle Royal / Wheel System / Equalized Medusa - Survival / Drop System / Full Activity

SeniuS

New member
Sroday Kullanıcısı
Reaction score
0
header-ngu.gif
6bgdtcx.pngczs9evg.pngfg363oq.pngreklam görsel 2.jpg

En son 2018 yılında 3 Ay boyunca dolu dolu oynattığımız serverimizde sizlerden çok olumlu dönüşler aldık ve şu anki hali hazırdaki proje eksikliğinden tam 6 yıl sonra projemizi tekrarlamak istedik. lafı uzatmadan biraz kendimi tanıtıp sizleri oyunumuzla başbaşa bırakayım.

Merhaba değerli Sro Cave üyeleri, Öncelikle serverimde sizleri de görmekten onur ve gurur duyacağımı belirtmek isterim.Vsro Ailesinde şu ana kadar Ücretli Grafik , Ücretli Editörlük , Sosyal Medya Danışmanlığı bölümünde size hizmet vermekteydim, Ve bunu yaparken boş durmayıp 2018'de mükemmel kitle yakalayan ve bir süredir çalışma yaptığım projemi sonunda hizmetinize sunmak istiyorum. Öncelikle orjinalliği pek bozmadan ancak , Devamlı etkinlik ve Aktiflik olan bir proje sunmaktı. Bunu başarabildiğime inanıyorum. Ve şimdi sizi tanıtımla başbaşa bırakmak istiyorum. Önerilerinizi ve Düşüncelerinizi başlık altına yazarak bizleri onurlandırabilirsiniz.
Gözlerinizi yoracak karmaşık paylaşımlar yapmaktan kaçınarak her ayrıntıyı tek tek açıklamak istedik.

Öncelikle 2018 yılından birkaç video ve görsel ile anılarımızı tazeleyelim.

30728150_351021872071384_7776168083319685120_n.jpg

beta event.jpg
1 TANITIM-min.jpg

2 TANITIM-min.jpg
TANITIM 3-min.jpg

Top Bottom